ZĀĢU LENTAS NO ARNTZ

2012.g. 30. aprīlis

Nākamais nozīmīgais kāpiens uzņēmuma attīstībā – ARITO LATVIA kļuvis par oficiālu pārstāvi ARNTZ produkcijai!
ARNTZ ražo zāģu lentas un ripzāģus jau kopš 1793. gada un šis uzņēmums ir viens no vecākajiem savā nozarē, tam seko milzīga pieredze tieši zāģēšanas tehnoloģijā. Esam gandarīti, ka esam izvēlēti kā līdzvērtīgs sadarbības partneris, lai uzņēmumiem Baltijas valstīs piedāvātu tikai labākos instrumentus ātram un kvalitatīvam darbam.


ARNTZ klāstā ir liels spektrs M42 Bi-Metāla lentas, kā arī tiek ražotas M51 Bi-Metāla lentas, kas paredzētas leģētiem tēraudiem. Lentas tiek gatavotas speciāli pēc klienta pieprasījuma – konkrētam garumam, un kā papildus bonusu varam uzsvert, ka mūsu uzņēmumam nav nosacījumu par minimālajiem pasūtījuma apjomiem. Pieejams arī plaša spektra zāģu ripas metālu griešanai.


Papildus informāciju, produktu sortimentu un to detalizētu aprakstu varēsiet atrast mājaslapā: www.arntz.de. Cenas ziņā esam viens no izdevīgākajiem piegādātājiem, toties zāģu ilgmūžības un produktivitātes ziņā mums nav konkurentu! Par cenām un papildus informāciju sazinieties ar mums, gaidīsim Jūsu pasūtījumu kaut vai izmēģināšanai!

 

aizvērt